התחברות  \/ 
x
הרשמה
x

Slider

843-683-5439

נפלאות ההשגחה - ברית המילה

בעקבות מה שקרה אתמול, ותיכף תבינו מה, החלטנו לפתוח לכם את השיעור ברית מילה, שהוא חלק מהסדרה של 'בסוד המצוות', בחינם, לזיכוי הרבים.

מה קרה אתמול?
זה התחיל לפני כמה שבועות, מתי זה היה? נראה לי כמעט חדשיים.
צלצלה אלי מישהי שסיפרה לי שהיא מטפלת בשיטה רגשית כלשהי. לזוג אחד מהמטופלים שלה נולד ילד בשעה טובה, רק שההורים לא עשו לו ברית מילה.

למה? שיקולים הומאניים כביכול. המטפלת, שלב יהודי חם פועם בקרבה, לא השלימה עם הגישה הזאת. מה זאת אומרת לא עושים לו ברית?! היא דיברה ודיברה ולא הרפתה, בסוף עלה בדעתה לתת להם את הדיסק שלנו על ברית מילה- וזה עבד אבל לא עד הסוף. נשברו חומות, נפתחו אזניים ולבבות אבל את הברית בכל זאת עדיין לא עשו.

928-733-0076

רחל אמנו

 

י”א חשון, יום פטירת רחל אמנו. אחת המיוחדה, מאמהות האומה, שאת קברה פוקדים, בכל עת,כל שכבות האומה. מהרבנים הגדולים, כמו הרבי מקרלין, שהגיע לפני יום כיפור לקברה בלוויית עשרים וחמשה אוטובוסים מלאים חסידים, והרבי מלעלוב שפקד את קברה גם הוא יום לפני פטירתו, שביום הכיפורים, וכל הצדיקים שבכל דור ודור, כולל הרמב”ם ושאר גדולי הדורות, ודרך שאר כל שכבות העם לכל זרמיו הדתיים, חילונים, דמויות פוליטיות ועוד. 

למעשה, אין כל תמה בכך שהרי כבר יעקב אבינו מגלה לבנו יוסף שקבר את רחל בדרך אפרת היא בית לחם ‘על פי הדיבור’, כלומר, על פי צו אלקי שקבל משמיים, וזאת כדי שתבקש רחמים על בניה, שעתידים לגלות ולעבור ליד קברה. וכבר מאז רגילים ישראל לפקוד את קברה ולבקש ישועה בכל עת צרה וצוקה.

 

תגובות אחרונות

subiconsml